NAME

Abelle, Grant 

Armstrong, Ken

Barnhill, Connor

Blancafor, Gabriel

Campbell, Peter

Cowman, Wesley

Engstrom, Nate

Ferrebee, Alex

Gedvilas, Anthony

Gouger, Tom

Haeffele, Patrick 

Herrmann, Josh

Jensen, Dave

Killian, Colin 

Lamkin, Quinn

Leenerts, Grant

Mandli, Connor

Mansell, Max

Merrill, Nate 

Moccio, Matt

Newman, Greg

Oyster, Kevin

Peyton, Dylan

Rueckert, Ryan

Spanyer, Harry

Spilky, Jared

Supler, Ethan

Topping, Nick 

Vota, Jon

Wilson, Jacob

Wright, Derek

Wright, Zach

HIGH SCHOOLS

Glenbard West

Ottawa Township 

Harding Charter Prep

Limstone

Huntley

Winnebago

Richwoods

Wheaton Warrenville South 

Benet Academy

Aurora Central Catholic 

Naperville North

North Boone 

Wheaton Warrenville South 

John Hersey High School

LaMoile High School

Quincy Senior 

McFarland High School

Graylaske Central

Warwick High School

Naperville North 

Oswego East 

Homewood-Flossmoor

Maine West 

Parkway Central 

Saint Xaier 

Downers Grove North 

Homewood-Flossmoor

Wahlert Catholic

Coal City High School

William Fremd High School

Bishop Mcguinness Catholic

Moline High School

 

 

 

 

 

 

MAJOR

Electrical Engineering 

Civil Engineering 

Game Design 

Manufacturing Engineer

Construction 

Accounting 

Mechanical Engineering 

Electrical Engineering 

Actuarial Science 

Industrial Engineering 

Business 

Management and Leadership

Business Management 

Mechanical Engineering 

CIS

Manufacturing  Engineering 

Electrical Engineering 

Game Design 

Mechanical Engineering 

Industrial Engineering 

Mechanical Engineering 

Mechanical Engineering 

Elementary Education 

Marketing 

Construction 

Industrial Engineering 

Information Systems 

Biology 

Music Business

Computer Science 

Mechanical Engineering 

Construction Management 

 

 

 

YEAR

2019

2018

2020

2016

2018

2018

2019

2017

2018

2018

2020

2018

2018

2020

2019

2019

2019

2020

2020

2017

2018

2017

2018

2019

2016

2018

2019

2018

2020

2019

2016

2020

2018